בעלי בתי מרקחת פרטיים

הכלכלה בעולם בכלל ובישראל בפרט הופכת להיות יותר גלובלית ורשתות גדולות מתרחבות על חשבון עסקים פרטיים. זה קורה בכל הענפים הכלכליים וגם בענף בתי המרקחת. לרוקחים עצמאים קשה להתמודד עם רשתות גדולות שמצליחות להקים סניפים במיקומים אטרקטיביים, לרכוש מוצרים במחירים נמוכים יותר, לעבוד עם כל קופות החולים ולהציע מבצעים אגרסיביים.

מאחורי הסניפים ברשתות הגדולות עומד מטה שלם של מקצוענים שמספקים לסניפים גיבוי ותמיכה מקיפה, בזמן שבעלים של בית מרקחת פרטי מנהל את העסק בעצמו וצריך להתפצל לבד בין העיסוקים הרבים הנדרשים לניהול בית המרקחת. גם ניהול המלאי בבית מרקחת פרטי מהווה אתגר לא פשוט. כאשר שווי המלאי בחנות עובר
מיליון שקל, והבעלים נאלץ להחליט האם להזמין מוצר כזה או אחר, להגדיל עוד יותר את המלאי ולקחת סיכון תזרימי או לא להזמין ובכך לקחת סיכון שהלקוח הבא שיכנס לא ימצא את מבוקשו, לא תמיד החלטתו תהיה נכונה.

הפתגם החכם אומר: "אם אתה לא יכול לנצח אותם תצטרף אליהם". זה נכון במיוחד במקרה שלנו, כאשר אנחנו, ב"ניו-פארם", מושיטים יד לשיתוף פעולה פורה לשני הצדדים.
אנחנו נבחן את העסק שלך ואת הפוטנציאל העסקי שלו במקרה שתצטרף למשפחת "ניו-פארם".

אנחנו נציג לך את ההמלצות שיאפשרו לך למקסם את הפוטנציאל, ללא כל התחייבות מצדך ונתן הצעה להסבת בית המרקחת שלך לסניף "ניו-פארם".

חיבור כזה יוריד ממך הרבה מאוד כאב ראש מיותר הקשור לניהול עסק עצמאי, את הצורך לממן את המלאי, יאפשר לך ליהנות מיתרונות לגודל רבים הקיימים ברשת גדולה ומתמיכה שיווקית מקיפה.

לתיאום פגישה בבית המרקחת שלך השאיר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

בעל בית מרקחת

לרכישת זיכיון

מלא טופס זה ונחזור אליך בהקדם