רוקחים

רוקחות, ללא ספק, הינה אחד המקצועות המוערכים ביותר. על מנת להתקבל ללימודי רוקחות נדרשים כישורים גבוהים והלימודים מצריכים נחישות והתמדה. בסופו של דבר הרוקחים עוברים לעבוד במחקר, בתעשייה ובבתי המרקחת.

הביקוש לרוקחים בישראל תמיד עולה על ההיצע ולרוקח אין בעיה למצוא מקום עבודה. שכר העבודה של הרוקחים עולה על השכר הממוצע במשק וכך גם מעמדם בחברה.

יחד עם זאת, חלק גדול מהרוקחים מרגישים תקרת זכוכית שניצבת מעל ראשם כעבור 5-7 שנים מתחילת עבודתם וברוב המקרים מלווה אותם עד פרישתם לפנסיה. תקרת הזכוכית הזאת מונעת הן את שיפור רמות השכר והן את מימוש היכולות הגבוהות של הרוקחים הוותיקים, וכן מהווה מכשול במציאת אתגרים חדשים הנחוצים בחיים מקצועיים ואישיים.

הקמת בית מרקחת פרטי מהווה אלטרנטיבה מאוד לא נוחה עבור חלק גדול מהרוקחים בגלל מצבם הלא פשוט של בתי מרקחת פרטיים כתוצאה מהתמודדותם עם הרשתות הגדולות.
לעומת זאת, הקמת בית מרקחת עצמאי במסגרת זיכיון של רשת "ניו-פארם" יכולה להוות אלטרנטיבה מעולה עבורם, במיוחד לאלו מהרוקחים שאוהבים ויודעים לנהל צוות עובדים, בעלי גישה מסחרית ושאיפות להתקדם ולהצליח.
אנחנו ב"ניו-פארם" בנינו מספר ערוצים המאפשרים לרוקחים להקים סניף של "ניו-פארם" משלהם. אם גם אתם רוצים להיות זכיינים ברשת "ניו-פארם", השאירו את פרטיכם וניצור אתכם קשר בהקדם.

רוקח

לרכישת זיכיון

מלא טופס זה ונחזור אליך בהקדם